Author: c***z
Date:
Review: These acne patches are a lifesaver! The pack includes so many, they stay on well and truly work — pimples shrink faster, and the skin looks better by morning.
Color: Pink
Size: one-size
Price: 29kr
Upgrade your blemish care routine with an invisible patch that specializes in high coverage. Reach for Slow Sunday's XL Invisible Blemish Patch for large blemish areas that need a little extra care such as blemishes on the back & chest, or blemish clusters on the forehead & cheeks. Effectively targets blemishes with these XL patches.
| Texture | Patch |
| Skin Type | All Skin Types |
| Color | Clear |
| Type | Acne Patch |
| Skin Concern | Acne |
| Length | 8 cm |
| Width | 1.4 cm |
| Height | 12.9 cm |
| SKU | sb25041566646126295 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7922651 people said the quality is very good!
Author: c***z
Date:
Review: These acne patches are a lifesaver! The pack includes so many, they stay on well and truly work — pimples shrink faster, and the skin looks better by morning.
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***0
Date:
Review: You get 108 patches good value of your money
Color: Pink
Size: one-size
Author: 3***3
Date:
Review: Works very well, will buy again
Color: Pink
Size: one-size
Author: m***y
Date:
Review: Rlly handy for stubborn spots, I had one of them on in this pic, try n find it hehe
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.